DEKORATÍVNE RADIÁTORY

Ponúkame Vám široký výber radiátorov v netradičnom vyhotovení. Zo širokého portfólia ponúkame dizajnové unikáty BREM, AEON a sušiče uterákov. Originálne a vkusne doplňia Váš interiér a nahradia klasický radiátor za vkusný, elegantný interiérový prvok s viacerými funkciami, ktorý prinesie do Vášho bytu zmenu, príjemný taliansky dizajn a príjemné teplo.

Radiátory BREM ponúkajú výnimočný dekoratívny až umelecký prvok s možnosťou farebného zladenia s interiérom - široká variabilita farieb, tvarov a rozmerov. Rozširujú funkčné vlastností radiátora, ktorý môže slúžiť ako deliaca stena, sušiak, stolička, zrkadlo, polička, lavička, zábradlie, lampa a pod.

Radiátory AEON sú elegantným prvokom interiéru. Poskytujú dlhá životnosť, spoľahlivosť a istotu spojenú s materiálom Doplnkové funkcie: polička, vešiak. Moderný dizajn, harmonické spojenie s kovovými prvkami interiéru: kúpeľne aj obývacích hál, predsiene alebo spálne. Vďaka svojmu dizajnu poskytujú nádhernú hru so svetlom

Sušiče uterákov Jednoduché a efektívne riešenie sušenie uterákov a prádla. Elegantné dizajnové sušiče pre menšie kúpeľne aj väčšie priestory. Vďaka svojej jednoduchej konštrukcií poskytujú ľahkú inštaláciau. Samozrejmosťou je voliteľná regulácia výkonu.

RADIÁTORY BREM

CROSS - Rafinované riešenie
Vodorovná alebo zvislá montáž

AYRON - Vyhrievaný rebrík
atraktívneho sinusoidového tvaru

ALCOVA - Vyhrievaný sušiak
s poličkami na uteráky

KORE - Vyhrievaný sušič
s vysokým výkonom

RADIÁTORY AEON

TWISTER - vzrušujúci nový radiátor
Deväť trikrát pretočených tyčí

ABACUS - výnimočný doplnok
do detských izieb a iných priestorov

ECSTASY - špirála skrýva tajomstvo
výkonný zdroj tepla

KOLON - jednoduchý dizajn
vhodný do všetkých miestností

SUŠIČE UTERÁKOV

DELORES - elegantný a obľúbený
vhodný aj pre menšie kúpeľne

DELTA - chrómovaný rohový
sušič uterákov

DAYTONA - Rebríkový sušič uterákov
chróm alebo biela verzia

TYRUS - jednoduchý a účelný
pre menšie kúpeľne